To była świetna przygoda, którą polecamy wszystkim tym, którzy znudzili się zwykłym bieganiem. W końcu udało nam się "zaliczyć" Runmagedon!

Runmagedon to najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce. My wybraliśmy do na edycję "Trójmiasto", która start i metę miała w gdańskiej "Ergo Arenie". Zdecydowaliśmy się na dystans Rekrut, chociaż okazało się, że to dla nas za mało, aczkolwiek polecamy właśnie ten dystans wszystkim początkującym. 3 kilometrowe Intro jest zdecydowanie za krótkie i... nie otrzymacie pamiątkowego medalu. 


Jako, że byliśmy nad morzem, zaliczyliśmy kąpiel w zimnym Bałtyku, nurkowanie, tarzanie się po piasku i oczywiście słynne przeszkody Runmagedonu - ściany z opon i łańcuchów, klatki i ściany ukośne... Strasznie się wkręciliśmy po przygodzie w Gdańsku i już szykujemy się do kolejnych wyzwań. Tym razem celem jest jeszcze dłuższa i bardziej wymagająca trasa szykujemy większą ekipę, a może są tu jakieś sportowe świry, które chciałyby spróbować swoich sił i wybrać się z nami?