Dlaczego trening personalny? 

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. Są to trwające około 60 minut treningi pod okiem instruktora w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta.

Z czego składa się trening personalny? 

Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego planu a także tzw. stretchingu, czyli rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach. 

Co musze ze sobą zabrać na trening?

Koniecznie zabierz ze sobą sportowy strój, buty (na zmianę) oraz ręcznik. Jeżeli będziesz chciał skorzystać z natrysku, zabierz ze sobą drugi ręcznik i płyn do mycia. 

Czym jest kwestionariusz?

Każda osoba rozpoczynająca z nami współpracę musi wypełnić specjalny kwestionariusz dostępny pod linkiem www.ankieta.gymlove.pl. Należy odpowiedzieć tam na kilka pytań, między innymi dotyczących nawyków żywieniowych, przebytych kontuzji i chorób oraz podać aktualne parametru swojego ciała. 

Czy oprócz ćwiczeń potrzebna będzie dieta?

Jeżeli chcesz by wysiłek, jaki wkładasz w treningi przyniósł oczekiwane rezultaty, to musisz zadbać o swoją dietę. Tylko połączenie diety i wysiłku fizycznego pozwoli Co osiągnąć zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Sprawdza się tu powiedzenie "płaski brzuch tworzy się w kuchni".
Jeżeli jednak nie masz ochoty przeliczać kalorii czy odpowiedniej ilości składników odżywczych to skorzystaj z doświadczenia naszego dietetyka. 

Po co mi wizyta u dietetyka? 

Na spotkaniu, dietetyk ustali Twoje zapotrzebowanie energetyczne, sprawdzi masę ciała, zawartość masy mięśniowej, tłuszczowej oraz ilość wody w organizmie. Na podstawie tych wyników oraz wywiadu dietetycznego ustali optymalną dla Ciebie dietę uwzględniającą Twój tryb życia, pracę i preferencje pokarmowe.

Czy wystarczy tylko jedna wizyta u dietetyka? 

Regularne wizyty kontrolne pozwolą na monitorowanie Twoich postępów, zapewnią pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości, będą niecenionym wsparciem w chwilach zwątpienia, czy spadku motywacji. 

Jak często należy ćwiczyć z trenerem? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zalecamy minimum dwa treningi w tygodniu, ale optymalnie jest przeznaczyć trzy dni na trening. Wszystko zależy od Twojego celu oraz aktualnej sprawności. 

Jestem pod kontuzji - czy mogę bezpiecznie ćwiczyć?

Przebyte kontuzje nie są powodem do rezygnacji z ćwiczeń. Przed wizytą w naszym studiu zalecamy wykonanie badań lekarskich. Na podstawie zaleceń zaproponujemy odpowiednie ćwiczenia i stworzymy indywidualny plan. Nie musimy od razu przechodzić do ciężarów. Mamy dużą wiedzę w zakresie ćwiczeń rehabilitacyjnych i korekcyjnych.