Paweł Sławiński - certyfikowany trener personalny, przedsiębiorca, strażak OSP, ratownik po ukończonym Kwalifikowanym Kursie Pierwszej Pomocy i miłośnik aktywności. 

W 2018 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie na kierunku Psychologia w Biznesie w specjalności Psychologia Mediacji i Negocjacji. W styczniu 2019 roku ukończył szkolenie prowadzone przez Fit Academy uzyskując certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu Instruktor Siłowni i Trener Personalny.

Ze sportem związany od dziecka. W młodości grał amatorski w piłkę nożną. Występował w zespołach trampkarzy, juniorskich i seniorskich. Jako uczeń reprezentował szkołę nie tylko na zawodach piłkarskich ale również biegowych oraz w piłce ręcznej. Od 2013 roku trenuje kolarstwo. Ma za sobą przejechanych kilkadziesiąt maratonów, głównie MTB.


Profesjonalnie sportami siłowymi zająłem się w 2018 roku. Sam przeszedłem ogromną metamorfozę. 


Z chwilą wejścia w pełnoletniość i ukończeniu szkoły średniej mój tryb życia nie był zbyt zdrowy. W pewnym momencie waga wskazała ponad 121 kg a uzależnienie od papierosów spowodowało, że moja wydolność stała się mocno ograniczona. Męczyły mnie nawet krótkie spacery. Niszczyłem swój metabolizm i organizm. 

Nadwaga, otyłość i nieleczone urazy z dzieciństwa doprowadziły do poważnych schorzeń nóg, między innymi kolan czy ponadrywanych ścięgien. Sytuacja była bardzo poważna, lekarz ortopeda stwierdził konieczność operacji obu nóg.

Decyzję o poważnej zmianie swojego stylu życia podjąłem na przełomie września i października 2017 roku. Dokładnie 4 października zacząłem stosować dietę, ważyłem 110 kg a obwód bioder wynosił 112 cm. Nosiłem odzież w rozmiarze XL/XXL. W tamtym momencie nie mogłem rozpocząć treningów siłowych, ponieważ odczuwałem dolegliwości związane z wypadkiem samochodowym z czerwca podczas którego doznałem złamania obojczyka, miesiąc po operacji nastąpiły powikłania i konieczny był kolejny zabieg. Dodatkowo na przełomie października i listopada przeszedłem pierwszą operację kolana. Artroskopia wykluczyła możliwość treningów na kilka tygodni. 

W listopadzie 2017 roku "z dnia na dzień" rzuciłem palenie papierosów. Trening siłowy rozpocząłem w styczniu 2018 roku. Z powodu przebytych zabiegów nie mogłem wykonywać ćwiczeń w pełnym zakresie. 


Przez pięć miesięcy udało mi się zrzucić 23 kilogramy, poprawić swoją wydolność, siłę i wytrzymałość. Kilka miesięcy ciężkiej pracy nad sobą spowodowało, że zacząłem pogłębiać wiedzę z zakresu treningu, regeneracji, suplementacji i zdrowego stylu życia. Cały czas pracuje nad sobą i chętnie swoją wiedzą i spostrzeżeniami dzielę się z innymi.

Moją największą motywacją są efekty, które widzę w lustrze. Rozmiar XXL zmieniłem na M.